VOBK Blog

Resultaten afdeling B VOBK 2008

Jury: Jan Van der Roost, James Gourlay, Rob Goorhuis

Deze optredens vonden plaats op 12 april 2008 vanaf 12.30u.

  1. Winnaar: Brassband Heman (91.7%) – Sietse Hamersma
  2. Delta Brass Zeeland (90.3%) – Luc Vertommen
  3. Luzern Brass (89.2%) – Primin Hodel
  4. Brassband Scaldis (88.3%) – Erwin Pallemans
  5. Brassband Leieland (87%) – Wouter Loose
  6. Brassband Bacchus (86.7%) – Bart Van Neyghem
  7. Brassband Excelsior Kloetinge (84.3%) – Bart Van Neyghem
  8. Orchestre de Cuivres d’Amiens (79%) – Eric Brisse

Prijs Best Trombone Section: Delta Brass Zeeland
Prijs Beste werk van een Belgische componist: Brassband Scaldis (Stonehenge, Jan Van der Roost)

Brassband Heman onder leiding van Sietse Hamersma op het VOBK 2008

Brassband Heman onder leiding van Sietse Hamersma op het VOBK 2008

Resultaten afdeling A VOBK 2008

Jury: Jan Van der Roost, James Gourlay, Rob Goorhuis

Deze optredens vonden plaats op 12 april 2008 vanaf 18:30u.

  1. Winnaar: Brassband Buizingen (95.3%) – Luc Vertommen
  2. Brassband Willebroek (94.3%) – Frans Violet
  3. Festival Brassband (91.7%) – Manu Mellaerts
  4. Noord-Limburgse Brassband (90.3%) – Yvan Meylemans
  5. Amsterdam Brass (89.7%) (NL) – Frank van Koten
  6. Pemberton Old Wigan JJB Band (89.3%) (UK) – Mark Peacock
  7. Metropole Brassband (88%) – Guy Audenaert

Prijs Best Instrumentalist: Sébastien Rousseau, bugel Brassband Buizingen
Prijs Best Bass Section: Brassband Willebroek

Brassband Buizingen op het VOBK 2008

Brassband Buizingen op het VOBK 2008

Resultaten VOBK 2005

Kampioensdivisie (jury: Philip Sparke, Rob Goorhuis, Klaas van der Woude)

  1. Brassband Willebroek – 94,6% (Frans Violet)
  2. Brassband Buizingen – 93,8% (Luc Vertommen)
  3. Metropole Brassband – 87,2% (Guy Audenaert)

Eerste afdeling (jury: Jan Van der Roost, Philip Sparke, Rob Goorhuis)

  1. Brassband Bürgermusik Luzern B (CH) – 93,6% (Patrick Ottiger)
  2. Noord-Limburgse Brassband – 92% (Ivan Meylemans)
  3. Brassband Heman (NL) – 90,3% (Sietse Hamersma)

Tweede afdeling (jury: Philip Sparke, Rob Goorhuis, Klaas van der Woude)

  1. Brassband Bacchus – 87,7% (Bart Van Neyghem)
  2. Brassband Campine – 86,8% (Bert Van Thienen)
  3. Brassband Kloetinge (NL) – 83,4% (Bert Van Thienen)

Derde afdeling (jury: Jan Van der Roost, Philip Sparke, Rob Goorhuis)

  1. Brassband Heist o/d Berg – 84,7% (Bert Van Thienen)
VOBK